Зроби заявку на спорт.

T-Roc Sport.

Хто зможе перед таким встояти? 17-дюймові легкосплавні диски Kulmbach та червоні гальмівні суппорти натякають, що його не забути. Задня частина випромінює впевненість T-Roc у ньому самому, а темночервоні задні LED-ліхтарі із LED-фарами ближнього та дальнього світла тільки підкреслюють загальне враження і покращують оглядовість. Вже серійно T-Roc Sport зберігає твої таємниці за тонованими задніми вікнами, які водночас доповнюють його спортивний імідж. 

Інтер'єр T-Roc Sport надихатиме тебе та підтримуватиме твоє прискорене серцебиття за допомогою пакета освітлення Ambiente червоного кольору та червоних акцентів на спортивному кермі та важелі КПП. Накладки із нержавіючої сталі на педалях посилюють спортивні почуття, а спортивні сидіння міцно тримають водія та переднього пасажира у віражах.

T-Roc Sport люб'язно відчинить тобі двері поки ключ поряд з тобою за допомогою Keyless Access та привітає динамічним зображенням на інтерактивній панелі приладів Active Info Display. Його серійно оснащено мультимедійною системою Composition Media із 8-дюймовим дисплеєм та підтримкою Apple CarPlay та Android Auto через інтерфейс App-Connect. Про твій індивідуальний клімат у подорожах подбає клімат контроль Air Care Climatronic, а про твій багаж - хромовані рейлінги на даху, на які можна встановити багажний бокс або кріплення для спортивного спорядження. Ми потурбувалися, щоб твій T-Roc Sport був готовий до суворих зим, тому він серійно оснащений підігрівом передніх сидінь. І погодься, паркуватися набагато зручніше, коли бачиш що позаду твого автомобіля за допомогою камери заднього виду Rear View

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити