Переглядайте тільки потрібну Вам інформацію.

Active Info Display.

З цифровою панеллю приладів Active Info Display Ви можете насолоджуватися перевагами кольорового дисплея високої роздільної здатності з діагоналлю 26 см (10,25 дюйма). На додачу до більшої щільності пікселів, насичених кольорів і вищої яскравості та контрасту цей дисплей дозволяє обирати різні пресети відображення. Зокрема, Ви можете самостійно обирати додаткові параметри відображення на панелі приладів, окрім звичних тахометра, спідометра та одометра.

Просто оберіть за допомогою мультифункціонального керма чи мультимедійної системи те, що б Ви хотіли бачити: детальні дані щодо поїздки, навігаційну карту на весь дисплей чи графічну індикацію Ваших асистентів водія. Тепер назва пісні, яка зараз відтворюється з Вашого смартфона, або ім'я контакту, з яким Ви зараз розмовляєте по телефону, буде показуватися не на екранному дисплеї, а на весь екран. Або ж Ви можете обрати показ на одному екрані навігаційної мапи та дисплея мультимедійної системи. 

За допомогою мультимедійної системи Ви можете налаштувати і зберегти до трьох пресетів відображення, а потім обирати їх одним натисканням кнопки на кермі. Звичайно, класичний профіль теж буде доступним: він передбачає відображення багатофункціонального дисплея з почерговою індикацією швидкості та класичного тахометра.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити