Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Шини та колеса.

Взуття вашого Volkswagen: дізнайтеся більше про вибір коліс і шин для вашої моделі. На дорозі вас утримують тільки шини, при цьому загальна площа контакту з поверхнею ледь більша за чотири людські сліди. До вашої уваги – ще більше корисної інформації, практичних продуктів і привабливих пропозицій щодо комплектних коліс і шин.

Типи шин.

Літні шини.

Спека вже минула, тож пора «перевзутися» у зимові шини. Вони підвищують безпеку, але тільки взимку. Щойно температура піднімається вище 7°C, переваги літніх шин беззаперечні. Чому? Ось лише деякі з причин.

Зимові шини.

Вони створені для снігу та льоду й напружено працюють, щоб узимку ви почувалися спокійніше. Ці шини розганяють воду, добре чіпляються на снігу й зберігають еластичність навіть на промерзлих дорогах.

Всесезонні та спеціальні шини.

Головне - належна підготовка. Сліки для гоночних трас, шиповані шини для вкритих ожеледицею доріг чи агресивна гума для вилазок на бездоріжжя - тут ви знайдете докладну інформацію про спеціальні та всесезонні шини.

Комплектні колеса.

Алюмінієві чи сталеві диски в поєднанні з літніми, всесезонними чи зимовими шинами? Ваша безпека великою мірою залежить від комбінації дисків і шин, тож оптимальним вибором для вашого Volkswagen будуть саме комплектні колеса. А тут ви можете детальніше ознайомитися з їхніми перевагами.

Знання про шини.

Тиск у шинах і глибина протектора мають ключове значення для безпеки. А ви знаєте, як правильно вимірювати ці параметри, як розшифрувати європейське маркування шин і коли пора заміняти шини? Докладніше про ваші шини можна дізнатися тут.