Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Двигун.

Двигун і коробка передач: секрети тихої й безвідмовної роботи. Мотор – серце вашого Volkswagen. Тут ми розповімо, як оригінальні зубчасті ремені, свічки запалювання й охолоджувальна рідина забезпечують тиху й безвідмовну роботу силового агрегата.

Оригінальні зубчасті ремені. Міцні, гнучкі, індивідуальні.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Сумісність.

З напрямними й натяжними роликами двигунів Volkswagen. Результат - тиха й зрівноважена робота.

Витривалість.

Зубчастий ремінь може ходити до 360 000 км.

Пружність і міцність.

Завдяки скловолокну, синтетичним волокнам і зносостійкому покриттю такі властивості можуть зберігатися протягом усього строку служби навіть в екстремальних умовах.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Зубчастий ремінь виготовляють із суцільного матеріалу, достатньо міцного для передачі обертального моменту при екстремально високій чи низькій температурі й досить гнучкого для збереження сталого натягу. Це дуже важливо для роботи двигуна, тож оригінальні ремені - найкраще рішення для вашого Volkswagen.

Для чого потрібен зубчастий ремінь?

Зубчастий ремінь передає обертальний момент від колінчастого вала до розподільного. Так газорозподільний механізм відкриває й закриває клапани двигуна. Паливо-повітряна суміш надходить у циліндри й згоряє - енергія згоряння спричиняє рух поршнів. Водночас через зубчастий ремінь двигун обертає шків насоса охолоджувальної рідини.

Навіщо регулярно перевіряти й заміняти зубчастий ремінь?

Старий чи надто стертий зубчастий ремінь може спричинити передчасний знос і навіть пошкодження двигуна, адже через порушення синхронізації газорозподілу поршні битимуть по клапанах зі швидкістю кулі (до 15 м/с). У такій ситуації зазвичай заміняють головку блока циліндрів.

Коли заміняти зубчастий ремінь?

Залежно від моделі автомобіля, типу двигуна й манери керування зубчастий ремінь може прослужити до позначки 360 000 км. Проте його треба регулярно перевіряти, наприклад, під час техобслуговування в офіційного дилера Volkswagen. Насамперед, це актуально, якщо у вас багато коротких поїздок, машина часто стоїть з увімкненим двигуном (зокрема, таксі) або на одометрі вже понад 240 000 км. До речі, ми перевіряємо зубчастий ремінь усіх автомобілів із пробігом, які продаємо.

Чи можна замінити зубчастий ремінь самотужки?

Неправильно встановлений зубчастий ремінь може спричинити пошкодження двигуна. Заміняти його складно й дорого. Зубчастий ремінь і напрямні ролики треба ідеально вирівняти й забезпечити правильний натяг ременя. Водночас замінюють насос охолоджувальної рідини, натягувачі ременя й напрямні ролики. Для цього потрібні не лише знання, але й спеціальний інструмент. Отже, заміну ременя варто довіряти офіційному дилеру Volkswagen.

Оригінальні свічки запалювання. Надійне джерело іскри.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Пасує найкраще.

Розроблені спеціально для вашого двигуна.

Довгий строк служби.

До 90 000 км, залежно від моделі.

Більше комфорту, менше пального.

Завдяки високоточному іскроутворенню й продуманому розташуванню свічки запалювання в камері згоряння.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Завдяки оригінальним свічкам запалювання бензинові двигуни Volkswagen миттєво реагують на педаль акселератора й розвивають чималу рушійну силу. Адже свічки запалювання розробляють з урахуванням характеристик конкретного мотора. Високоякісна свічка дає потужну іскру, забезпечує повне згоряння суміші, не перегрівається тощо. Аби двигун працював тихенько й ощадливо, свічки запалювання варто заміняти з інтервалом до 90 000 км.

Як довго служать свічки запалювання?

Строк служби свічки запалювання становить від 30 000 до 90 000 км, залежно від її типу та якості. Дотримуючись міжсервісних інтервалів, ви щоразу знатимете стан свічок запалювання, а отже, уникнете зайвих витрат.

Як подовжити ресурс свічок запалювання?

Усе вирішують рівень моторної оливи й манера керування. Якщо оливи забагато, вона може забруднювати свічки. Якщо ви часто їздите на короткі відстані, свічки закопчуються. Причина в тому, що двигун не прогрівається до температури, при якій свічки самоочищуються.

Навіщо заміняти свічки запалювання?

Свічки запалювання піддаються впливу високого тиску, ударів і температури до 3000°C. Водночас навіть декілька перебоїв запалювання можуть зіпсувати каталітичний нейтралізатор.

Чи можна замінити свічки самотужки?

На перший погляд заміна свічок запалювання - легке завдання, проте найменша помилка може обернутися серйозними пошкодженнями двигуна. Для різних двигунів потрібні різні свічки запалювання: невідповідна свічка може зашкодити так само, як і неправильний інструмент чи момент затягування. Не ризикуйте, радше зверніться до офіційного дилера Volkswagen.

Моторний феєрверк. Задля тихої роботи двигуна свічки запалювання влаштовують справжній феєрверк із тисячами іскор, синхронізованих із точністю до мілісекунди.

66 іскор.

Свічка запалювання продукує в середньому 66 іскор за секунду. 

До 3000°C.

Свічки запалювання піддаються впливу температур до 3000°C.

До 40 bar.

Свічки запалювання витримують тиск від 0,9 до 40 bar.

Попереджувальні індикатори.

Несправність системи охолодження двигуна.

Не продовжуйте поїздку!

Зверніться по кваліфіковану допомогу.

Занизький рівень охолоджувальної рідини, зависока температура охолоджувальної рідини або несправність системи охолодження.

Світиться:

Занизький рівень охолоджувальної рідини, зависока температура охолоджувальної рідини або несправність системи охолодження.

Блимає:

Несправність системи охолодження.

Якщо стрілка покажчика температури в червоній зоні

Зупиніться в безпечному місці, вимкніть двигун і дайте йому охолонути. Перевірте рівень охолоджувальної рідини.

Якщо стрілка покажчика температури в нормальній зоні

Коли двигун охолоне, перевірте рівень охолоджувальної рідини. Долийте, якщо треба. Якщо рівень нормальний, не продовжуйте поїздку - зателефонуйте до сервісного центру.

Занизька температура охолоджувальної рідини двигуна із газопаливною системою.

Якщо можна, не навантажуйте двигун, уникайте високих обертів.

Оригінальна охолоджувальна рідина G13.

Найкращий захист і максимальна динаміка.

Під час прискорення всередині двигуна стає дійсно гаряче, причому для багатьох матеріалів аж занадто. Оригінальна охолоджувальна рідина G13 забезпечує надійне охолодження навіть в умовах значного навантаження. Водночас інноваційна формула запобігає утворенню накипу, корозії, кислот і замерзанню за температури зовнішнього повітря до -40°С. Ідеальний варіант навіть для повністю алюмінієвих двигунів.

Огляд автомобіля.

Упевненість за хвилини.

Ми перевіримо ваш Volkswagen від двигуна до гальм, навіть у межах експрес-сервісу. Це допоможе зберегти ринкову вартість автомобіля, забезпечить вам душевний спокій і, звісно, приємні відчуття від перебування за кермом надійного автомобіля.