Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Сервіс.

Задоволеність клієнтів і якість сервісу – заплануйте візит уже зараз. Тільки найкраще для вас і вашого Volkswagen: комплекс послуг для безтурботних подорожей. Під час діалогового приймання ми разом із вами перевіряємо автомобіль, а тоді ви вирішуєте, що треба робити. До речі, багато перевірних і ремонтних робіт можна виконати в межах експрес-сервісу без попереднього планування візиту.

Інспекційний сервіс і технічне обслуговування.

Кожен день сповнений викликів. Щоб ви могли завжди й усюди покластися на свій Volkswagen, ми перевіримо його справність і функціональну безпеку. А завдяки експрес-сервісу вам навіть не доведеться записуватися заздалегідь.  

Мобільність.

Мобільність без жодних стресів - якісний сервіс не просто підвищує безпеку вашого Volkswagen, а й спрощує життя. У межах програми «Гарантія мобільності» ми надаємо цілодобову підтримку й захист. Навіть у разі аварії чи поломки ви не залишитеся на узбіччі, а зможете подорожувати далі. Якщо ваш Volkswagen неможливо полагодити швидко, ми надамо підмінний автомобіль.

* послуга залежить від можливостей дилерьского підпрємства. Будь ласка уточнюйте про можливість та умови цієї послуги у Вашого дилера.

Корпоративний сервіс.

Чудовий варіант для великих і маленьких автопарків: пакети послуг з урахуванням особливостей автомобілів й індивідуальних потреб підприємства. Дізнайтеся про ексклюзивні переваги, що виведуть ваш парк на шлях успіху.