Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Запчастини Economy

Запчастини Economy – економне рішення для ремонту. Високоякісні запчастини та професійний ремонт – завжди доречна інвестиція у ваш Volkswagen, навіть якщо йому вже чотири роки. У пакетах Volkswagen Economy ми пропонуємо якісні запчастини від Volkswagen і фахові монтажні послуги, але з вигодою до 30%.

Запчастини Economy. Для автомобілів Volkswagen віком понад 4 роки.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Економічність.

Ці деталі розроблені спеціально для автомобілів віком понад 4 роки й забезпечують можливість недорогого ремонту, що відповідає ринковій вартості автомобіля.

Фірмова якість.

Ви отримуєте Оригінальні запчастини Volkswagen, виготовлені за технологіями світового бренда й випробувані та схвалені Відділом розробки концерну.

Монтажні послуги.

Їх надають офіційні дилери Volkswagen за привабливими цінами. Ви можете придбати окремі позиції або пакети деталей разом із послугою монтажу.

Відповідність асортименту.

Лінійка продукції включає деталі Economy для більшості видів ремонту, пов'язаних зі зношенням. Сюди входять гальмові колодки й диски, глушники, стартерні батареї, щітки склоочисників та амортизатори.

Розумна альтернатива.

Розумна й недорога альтернатива для всіх старіших автомобілів.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Запасні частини Economy - це перевірена якість за привабливими цінами. Вони розроблені спеціально для автомобілів віком понад 4 роки і являють собою дещо адаптовані серійні деталі. Асортимент запчастин Economy включає різноманітні зношувані деталі - гальмові колодки й диски, глушники, стартерні батареї, пилкові фільтри, щітки склоочисників та амортизатори.

Пакети Volkswagen Economy®. Запчастини й монтаж доступним коштом.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

  • Безпека.
    Її гарантують високоякісні запчастини Economy та можливість установлення в офіційних дилерів Volkswagen.

  • Прозорість.
    Пакет із фіксованою ціною, що включає все необхідне.

  • Низька вартість.
    Економія до 30% порівняно з Оригінальними запчастинами Volkswagen®.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Що ідеально пасує до недорогих деталей? Звісно, недорогі роботи зі встановлення. Саме тому ви можете придбати у дилера Volkswagen запчастини Economy в поєднанні з послугами зі встановлення за привабливою ціною у вигляді пакета Economy. Порівняно з Оригінальними запчастинами Volkswagen економія може становити до 30%.