Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Скло, світло, оглядовність.

Оглядовість заради безпеки У дорозі трапляється всяке. Тому найголовніше – постійно мати належну оглядовість і реагувати вчасно. У цьому вам допоможуть лампи, автомобільне скло, щітки склоочисників і засіб для чищення скла з асортименту Оригінальних запчастин Volkswagen.

Оригінальне лобове скло. Ваше вікно у світ – задля більшого комфорту й безпеки. Оригінальне лобове скло не просто захищає від атмосферного впливу. Воно також не дає салону надто нагріватися на сонці й удержує подушки безпеки в разі спрацювання.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Належний захист.

Міцне травмобезпечне скло - здержує подушки безпеки, не утворює уламків.

Більше комфорту.

Захищає від шуму й пекучого сонця, зберігає приємну прохолоду влітку.

Пасує до вашого Volkswagen.

Цілковита сумісність з іншими технологіями автомобіля, зокрема датчиком дощу, фронтальною камерою для помічних систем тощо.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Оригінальне лобове скло не просто захищає від атмосферного впливу. Воно також не дає салону надто нагріватися на сонці й удержує подушки безпеки в разі спрацювання.

Не тільки гарна оглядовість. Лобове скло підтримує міцність кузова, здержує подушки безпеки й захищає вас під час поїздки. Отже, це не просто шибка.

Надійна опора.

Лобове скло здержує подушки безпеки, що розкриваються.

Міцність.

Лобове скло є надійно приклеєним несним елементом конструкції автомобіля. Саме від нього залежить деформовність кузова - майже на третину.

Комплексний захист.

Лобове скло береже від вітру, ультрафіолету, шуму, надмірного нагрівання салону влітку тощо.

Чисте скло – належна оглядовість. Подбайте про безпеку.

Водій може зреагувати вчасно, тільки якщо добре бачить дорогу. Отже, лобове скло безпосередньо впливає на вашу безпеку.

Оригінальні щітки склоочисників Aero

Чудова оглядовість у дощ, сніг і на високій швидкості.

Сніг, дощ, туман: інколи погода сама не знає, чого хоче. Та що вдієш. Гнучкі щітки склоочисників Aero добре очищують скло навіть при високій швидкості. Або взимку. Тож якщо раптом знадобляться нові щітки, попри їхній неабиякий строк служби, не роздумуйте довго. Заміняти їх дуже легко.

Переваги для вас. Оригінальні щітки склоочисників Aero.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Чудове припасування.

Щітки рівномірно прилягають по всій довжині завдяки ретельно спроектованим гнучким напрямним, котрі ідеально повторюють кривину й розмір оригінального скла Volkswagen.

Чисте скло навіть на високій швидкості.

Завдяки обтічному дизайну, умонтованому спойлеру й високоточним гнучким напрямним.

Вища зносостійкість (до 30%).

Завдяки високоякісним матеріалам, спеціальному шару для легшого ковзання та спеціальній будові задля вищої морозостійкості.

Оригінальні щітки склоочисників Aero.

Чудова оглядовість у дощ, сніг і на високій швидкості.

Сніг, дощ, туман: інколи погода сама не знає, чого хоче. Та що вдієш. Гнучкі щітки склоочисників Aero® добре очищують скло навіть при високій швидкості. Або взимку. Тож якщо раптом знадобляться нові щітки, попри їхній неабиякий строк служби, не роздумуйте довго. Заміняти їх дуже легко.

Важка робота заради вашої безпеки. Щітки склоочисників долають поверх лобового скла сотні кілометрів, піддаючись впливу дощу, снігу, сонця, пилу, бруду тощо.

715 кілометрів

Саме такий середній пробіг мають щітки склоочисників щопівроку. Якраз поїздка із Гамбурга до Праги.

10–15 нанометрів.

Таку ширину має кромка щітки склоочисника. Немов людська волосина.

20–200 нанометрів.

Таку ширину має плівка води, по якій ковзають щітки склоочисника.

Оригінальний засіб для чищення скла.

Нещадний до бруду. Бережний до вашого Volkswagen. 

Оригінальний засіб для чищення скла - запорука вашої безпеки, адже з ним ви матимете чудову оглядовість і влітку, і взимку. Спеціальна формула запобігає обмерзанню й утворенню вапняного нальоту. Продукт відповідає екологічним нормам, не псує чутливих матеріалів.

Поради, як мати належну оглядовість.

Один змах.

Заливаючи чистильний засіб до бачка омивача, щоразу перевіряйте щітки склоочисника. Налийте на лобове скло трохи води, але в жодному разі не чистильного засобу. Увімкніть склоочисник. Залишаються смуги?

Три щітки.

Щітка заднього склоочисника теж зношується. Заміняйте її разом із передніми.

Після мийниці.

Після миття автомобіля на лобовому склі лишаються частинки воску. Щоб щітки не мазали й не шуміли, протріть скло серветкою, просоченою спиртом.

Може, Fairy?

Засіб для миття посуду - чудова річ, але тільки на кухні та з гарячою водою. Він ліпше розчиняє жир, ніж сажу чи рештки комах. Ба більше, згодом форсунки можуть розпилювати гірше.

Рештки комах.

Весна - перші комахи. Спеціальний чистильний засіб для теплої пори року ефективно видаляє навіть жуків. Звичайної води недостатньо.

Без льоду, без подряпин.

Дрібне каміння, пісок і пил можуть подряпати лобове скло. Щоб очистити скло від льоду, застосуйте спеціальний аерозоль. А щоб не псувати щітки склоочисника, приберіть талий лід гумовою кромкою шкребка.

Захисне покриття? Не варто.

Згодом під час чищення скла біля склоочисників з'являтимуться патьоки й краплі води. Вони наче лінзи можуть засліплювати вас, зокрема, коли сідає сонце або світять фари машин.

Правильне положення.

Як захистити щітки склоочисників від нічного морозу? На старіших моделях склоочисник треба просто підняти, на новіших - спочатку перевести в положення для обслуговування (подробиці в посібнику з експлуатації).

Оригінальні лампи. Світло заради безпеки.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Потужне світло на роки.

Світлодіоди Volkswagen не тьмяніють протягом усього строку служби.

Довговічність.

Незвичайно тривалий строк служби.

Енергоефективність.

Світлодіоди Volkswagen служать довго, споживають мало.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Оригінальні лампи Volkswagen випромінюють дуже інтенсивне світло, тож ви добре бачитимете дорогу, а інші добре бачитимуть вас. У них немає сліпучого блиску, і вони не тьмяніють протягом усього строку служби.

Сім корисних порад. ПРИМІТКА: наведена інформація стосується тільки певних країн.

Ліпше парою.

Заміняти лампи варто в обох фарах одночасно, тоді термін служби й інтенсивність світла будуть однакові.

Ніяких пальців!

Не торкайтеся лампи голими руками - надягайте рукавички або використовуйте серветку. Навіть кілька відбитків можуть погіршити яскравість лампи й скоротити строк її служби.

Безоплатна перевірка.

Перед початком зими, коли світловий день коротший, світлові прилади варто перевірити в офіційного дилера Volkswagen. За результатами ви отримаєте офіційну наліпку.

Довіряй фахівцям.

Правильно налаштовані фари - запорука вашої безпеки, адже вони добре освітлюють дорогу й не засліплюють інших водіїв. Тому перевіряти світлові прилади варто в офіційних дилерів Volkswagen.

Світло вдень.

Автомобіль з увімкненими фарами легше помітити в лісовій тіні або на тлі заходу сонця. Тому денне світло є вимогою законодавства в багатьох країнах. У Німеччині, зокрема, тільки в умовах дощу, туману або снігу.

Навантажив – опусти фари.

В автомобіля з важким багажем або багатьма пасажирами задня частина опускається, передня - піднімається. Через те фари можуть засліплювати водіїв зустрічного транспорту. Але нахил фар можна регулювати коліщатком на передній панелі зліва. Як саме, читайте в посібнику з експлуатації.

Правила за рубежем.

У багатьох країнах закон вимагає не лише вмикати денне світло, а й мати в автомобілі набір запасних ламп. Про це варто дізнатися завчасно.