Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Фільтри.

Ось чому оригінальні фільтри треба заміняти регулярно. Високі й низькі температури, волога, потужний вітер і високий тиск – повітряні фільтри Volkswagen повинні бути ефективними за будь-яких умов. Зрештою, вони затримують пил і бруд, навіть коли, скажімо, зволожені.

Оригінальні салонні фільтри. Повсякчас чисте повітря.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Чисте повітря.

Затримує тонкий пил, рослинний пилок, сажу, алергени, тверді частинки в повітрі, озон (залежно від моделі).

Чиста кліматична система.

У повітроводах менше розмножуються бактерії, що є причиною неприємного запаху.

Безпека.

Фільтр не сповільнює приплив свіжого повітря, а отже, лобове скло менше запотіває й не обмежує оглядовість. Водночас перетворення озону на кисень підвищує зосередженість водія.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Важко повірити, але це дійсно так: повітря, що потрапляє в автомобіль крізь вентиляційні канали під час руху, містить майже вп'ятеро більше відпрацьованих газів, забруднень та алергенів, ніж повітря на узбіччі. Оригінальні салонні фільтри захищають від негативного впливу, доки ви перебуваєте в салоні свого Volkswagen. Вони поглинають значну кількість забруднень та алергенів, водночас добре захищають систему кондиціювання повітря від засмічення.

Тривалий ефект – через заміну.

Салонні фільтри Volkswagen затримують пилок, тільки якщо їх регулярно заміняти з періодичністю 15 000 км або щороку.

Одне ачхи, 50 км/год, 13 метрів наосліп.

Чхнувши на швидкості 50 км/год, наступні 13 метрів ви проїжджаєте наосліп. З Оригінальними салонними фільтрами Volkswagen такий ризик значно нижчий.

Оригінальний протиалергенний фільтр. Задля чистого повітря.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Висока ефективність.

Поглинає багато видів алергенів, зменшує розростання грибків і бактерій.

Ідеальне припасування.

Бездоганно пасує до корпусу фільтра, можна встановлювати в старіші моделі (починаючи з Golf V, за винятком Polo й Touareg).

Інноваційність.

Три фільтрувальні шари для максимального результату.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Про чистоту й свіжість повітря подбають три високоефективні шари. Завдяки спеціальному біофункціональному покриттю протиалергенний фільтр поглинає багато видів алергенів. Зокрема, він зменшує кількість спор грибків і бактерій, а фільтр твердих часток і шар активованого вугілля не дають багатьом видам атмосферного пилу й шкідливим газам потрапляти в салон.

До речі, якщо ваш Volkswagen ще не оснащений протиалергенним фільтром, згодом ми можемо встановити його.

Потрійний захист.

Будова протиалергенного фільтра.

Досі не маєте протиалергенного фільтра?

Зверніться для його встановлення вже сьогодні.

Доступні також версії для попередніх моделей, починаючи з Golf 5.

Оригінальний повітряний фільтр. Чисте повітря для двигуна.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Чистіше повітря.

Відфільтровує тверді частки, як-от сажа чи пил, очищує вхідне повітря, перш ніж воно потрапить до камери згоряння.

Оптимальна продуктивність.

Повітряний фільтр сприяє утворенню точно розрахованої паливоповітряної суміші, що є обов'язковою умовою для ефективного згоряння, максимальної потужності двигуна й низької витрати пального.

Звукоізоляційні властивості.

Приглушує звуки всмоктування повітря, гарантовано виконуючи цю функцію протягом усього строку служби (до 90 000 км).

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Вони не пропустять нічого: Оригінальні повітряні фільтри ідеально пасують до корпусу фільтра вашого Volkswagen і розраховані на робочий об'єм і вихідну потужність вашого двигуна. Вони очищають вхідне повітря від твердих часток, не даючи їм потрапляти в камеру згоряння, оскільки в разі змішування з оливою це може призвести до виникнення абразивного ефекту. Крім того, фільтри знижують рівень шуму під час усмоктування повітря у двигун, сприяючи підвищенню акустичного комфорту в салоні.

Оригінальний масляний фільтр. Найліпше для вашого двигуна.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

Надійніший захист.

Фільтр захищає двигун від забруднень та уповільнює зношення.

Витривалість.

Висока температурна стабільність, стійкість до впливу кислот і лугів, стійкий до корозії корпус (залежно від моделі). Висока стійкість до тиску, завдяки чому фільтр якнайкраще підходить для сучасних двигунів із системами Старт-Стоп.

Висока ступінь фільтрації.

Підвищена здатність до абсорбції забруднень у поєднанні з низьким гідродинамічним опором і висока герметичність завдяки використанню повністю синтетичного фільтрувального матеріалу.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Постійно циркулюючи всередині двигуна, олива вбирає різноманітні забруднення, як-от залишки продуктів згоряння, відкладення вуглецю, сажі та абразивні часточки металу. Завдяки використанню повністю синтетичного фільтрувального матеріалу оригінальний масляний фільтр дуже ефективно й надійно відфільтровує ці забруднення. У результаті в точки змащування надходить чистіша олива, сприяючи покращеному захисту двигуна від зношення. Крім того, високоякісні матеріали забезпечують подовжений захист навіть у випадку з агресивними марками оливи, що використовується у двигунах на біопаливі.

Не зволікайте із заміною!

Зношений фільтр більше не очищує як слід повітря, яке всмоктує двигун. Пил, що міститься в повітрі, може забруднити моторну оливу, а це призведе до погіршення динамічних характеристик, зростання витрати пального й підвищення рівня викидів.

Дотримуйтесь інтервалів заміни!

Дотримуйтеся визначених інтервалів заміни, адже лише за цієї умови масляний фільтр зможе відмінно виконувати свою функцію. А двигун віддячить вам ідеальною динамікою і служитиме довго.

Оригінальний сажовий фільтр дизельного двигуна. Довгий строк служби двигуна.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

 • Надійність.

  Цей фільтр, розроблений спеціально для паливної системи Volkswagen, очищує дизельне пальне від часток бруду з ефективністю, що перевищує визначений законодавством стандарт.

   

  Підвищена продуктивність.

  Високоякісні матеріали забезпечують оптимізоване очищення й гарантують тривалий строк служби двигуна.

   

  Точність.

  Точне припасування є запорукою високої функціональної безпеки протягом усього строку служби.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Пальне не завжди таке чисте, яким здається. Воно містить дрібні часточки сторонніх домішок - пилу, іржі, води й відкладень із паливного бака.Через це система впорскування пального й двигун можуть зазнати пошкоджень. Оригінальні паливні фільтри для дизельних двигунів запобігають цьому, адже розроблені спеціально для вашого Volkswagen і сприяють подовженню строку служби.

Коли слід заміняти паливний фільтр дизельного двигуна?

Паливний фільтр дизельного двигуна належить до зношуваних деталей. З часом він засмічується, що призводить до уповільнення потоку пального. Таке буває, навіть якщо ви деякий час не заповнювали паливний бак повністю, і стимулює розмноження мікроорганізмів. У результаті знижується віддача двигуна, виникають перебої в роботі. Саме тому паливні фільтри дизельних двигунів слід регулярно заміняти. Офіційний дилер Volkswagen потурбується про це в межах обов'язкового інспекційного сервісу, використовуючи тільки оригінальні паливні фільтри для дизельних двигунів для відповідних моделей Volkswagen.

Оригінальний засіб для чищення випарника кондиціонера. Бактерії, віруси й мікроби не матимуть жодних шансів.

Переваги для вас. Інформація по продукту.

Переваги для вас.

Переваги для вас.

 • Здоровий клімат.

  Відсутність шкідливих речовин у повітрі, що надходить із системи кондиціювання в салон автомобіля - важливий чинник здоров'я всіх пасажирів, а не лише тих, які страждають від алергії.

   

  Максимальна прохолода.

  Профілактика зниження ефективності охолодження.

   

  Відсутність затхлого запаху.

  Ефективне усунення неприємних запахів, джерелом яких може бути система кондиціювання повітря.

Інформація по продукту.

Інформація по продукту.

Через високу вологість повітря у випарнику системи кондиціювання мікроорганізми чи спори грибків можуть дуже швидко розмножуватися й потрапляти з повітрям у салон. Використання оригінального засобу для чищення випарника кондиціонера одночасно з періодичною заміною салонного фільтра - ефективний спосіб убезпечитися від цієї загрози.