Покращена стабільність у поєднанні з маневреністю завдяки системі управління всіма колесами.

All-wheel steering

Опційна система рульового управління всіма колесами у Touareg забезпечує безліч переваг: радіус повороту зменшується, Вам потрібно виконувати менше маневрів при паркуванні та виїзді з місць для паркування. Стане в нагоді покращена стабільність під час керування автомобілем, яка стану у нагоді при уникненні перешкод або зміні смуги руху. Система рульового управління всіма колесами також допомагає при більш динамічному стилі керування: Ваш Touareg стає більш маневреним та динамічним, коли задні та передні колеса повертаються в одному напрямку, а не протилежному.

Nur in Verbindung mit Luftfederung mit automatischer Niveauregulierung, Höheneinstellung und elektronischer Dämpferregelung bestellbar.

Наведені цифри були визначені у відповідності до методики вимірювання EG 715/2007 або EWG 80/1268. Ці цифри не стосуються певної конкретної моделі автомобіля і не становлять частину пропозиції, а наведені лише для порівняння різних типів автомобілів. На додаток до паливної економічності двигуна при визначенні витрат пального та викидів CO2 також мають значення манера керування, а також інші нетехнічні фактори, як, наприклад, умови навколишнього середовища. Окрім впливу погодних та автодорожніх умов додаткове обладнання та пристрої, розширений набір опцій, шини та інше можуть змінити важливі параметри автомобіля, такі як вага, опір руху та аеродинаміка, відповідно впливаючи на коефіцієнти витрати пального та характеристики управління.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити
Закрити меню
Почати відео

У салонах всіх офіційних дилерів. Новий Touareg.