Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Офіційна гарантія на нові автомобілі Volkswagen!

На всі нові автомобілі Volkswagen, придбані в офіційній мережі, надається гарантія. Термін дії гарантії наведено у додатку до договору купівлі-продажу.

При виявленні заводського дефекту в період дії гарантії будь-які ремонтні роботи, необхідні для усунення цього дефекту, здійснюються безкоштовно тільки у офіційного дилера Volkswagen.

Умови гарантії:
• Дія гарантії не поширюється на деталі, що вийшли з ладу внаслідок природного зносу або в результаті некоректної експлуатації або в участі в спортивних змаганнях;
• Всі замінені по гарантії деталі переходять у власність Volkswagen. На запасні частини, що використовуються при гарантійному ремонті, надається гарантія, термін дії якої закінчується одночасно з терміном дії гарантії на автомобіль;
• Дія гарантії не поширюється на рекомендоване виконання технічного обслуговування автомобіля;
• Зміна власника автомобіля не впливає на дію гарантії.

Більш докладну інформацію щодо гарантійної підтримки Ви можете дізнатися у сервісного консультанта в найближчому офіційному дилерському центрі  Volkswagen.

 

Проведення гарантійного ремонту за кордоном

При необхідності ремонту автомобіля під час перебування за кордоном, в період дії дворічної гарантії, зверніться на СТО будь-якого офіційного дилера або сервісного партнера Volkswagen, що має право здійснювати гарантійний ремонт в країні вашого перебування.

Для ремонту необхідно надати інформацію про проведення техоглядів та технічного обслуговування, що міститься в «Сервісній книжці». Гарантійний ремонт здійснюється безкоштовно.

 

Гарантія від наскрізної корозії

Всі сучасні моделі Volkswagen в процесі виробництва повністю захищаються від утворення корозії, яка виникає на внутрішній поверхні кузова. Термін дії гарантії на захист від наскрізної корозії, викликаної проникненням іржі, з внутрішньої поверхні кузова на зовнішню, становить 12 років з моменту першої реєстрації.

У малоймовірному випадку виникнення даного дефекту в період дії гарантії, підлягає безкоштовному усуненню на СТО будь-якого офіційного дилер Volkswagen (незалежно від того є він дилером, що продав Вам автомобіль, чи ні).

Умови гарантії:
• При виявленні дефекту Ви зобов'язані негайно повідомити про нього найближчого офіційного дилера Volkswagen. За умови дії гарантійного періоду.
• Наскрізна корозія не повинна бути викликана пошкодженням, відсутністю або недостатнім доглядом або технічним обслуговуванням автомобіля або зовнішньої корозією.
• Область, що стала приводом для пред'явлення претензії, не виникла в результаті проведення ремонтних робіт з нижчим рівнем захисту від наскрізної корозії.

Всі ремонтні роботи повинні проводитися негайно згідно з технічними рекомендаціями виробника і з використанням тільки схвалених запчастин і матеріалів для забезпечення вихідного рівня захисту від корозії.

За більш детальною інформацією, щодо умов гарантії, звертайтеся до Вашого найближчого дилера або сервісного партнера Volkswagen.