Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Захист і догляд.

Додайте блиску: аксесуари Volkswagen для захисту автомобіля та догляду за ним. Аксесуари Volkswagen не лише дбають про авто, а й захищають.

Чохли для шин.

Через неправильне зберігання й надмірну вологість шини стають пористими й крихкими. Оригінальний комплект із чотирьох чохлів захистить шини від пошкоджень. А зручне маркування на чохлі підкаже, яка шина всередині.

Ваші таємні помічники. Поки ви зосереджені на керуванні, наші аксесуари непомітно захищають вас, приміром, від хмар пилу.

Захист порога багажника.

Практичне рішення пасує за розмірами й захищає від подряпин під час вантаження чи розвантаження багажу. Доступне у вигляді прозорої плівки або накладки з імітацією неіржавкої сталі.

Бризковики.

Під час поїздки бризковики роблять маленьке диво: захищають від камінців і бруду з-під коліс. Лакофарбове покриття лишається чистим, без подряпин, а водіям позаду добре видно дорогу.

Повітряний дефлектор.

Дефлектор створює приємну атмосферу в салоні. У спеку чи в негоду в автомобілі завжди буде свіже повітря.

Аварійно-технічні аксесуари. Оригінальний набір від Volkswagen допоможе в екстрених ситуаціях на дорозі.

Сигнальний жилет.

В оранжевому чи жовтому жилеті вас помітять здаля навіть у негоду.

Знак аварійної зупинки.

Обов'язкова річ у кожній поїздці. Займає мало місця, установлюється легко та швидко.

Сезонне зберігання шин і коліс.

Подбайте про належне зберігання коліс.

(залежить від можливостей дилера)

Догляд за салоном. Чисті поверхні, блискуче покриття, приємний аромат. Оригінальні продукти Volkswagen для догляду за салоном перетворять автомобіль на райський куточок.

Шкіряна оббивка.

Засоби для чищення й захисту шкіри дбайливо доглядають поверхні, якими часто користуються.

Знайти дилера Volkswagen

Місце водія.

Усе бездоганно чисте. Оригінальні засоби для догляду за салоном допоможуть почистити передню панель, важіль коробки передач, консолі та їхнє внутрішнє покриття. Поверхні стають антистатичними й шовковими на дотик, а кольори лишаються свіжими.

Знайти дилера Volkswagen

Пластик.

Завдяки оригінальним засобам для догляду пластикові поверхні стають яскравими й стійкими до пилу, бруду, вологи та набувають сатинового блиску. Для спойлерів, бічних молдингів, декоративних вставок на передній панелі тощо.

Знайти дилера Volkswagen

Засіб для чищення тканинних і килимових поверхонь.

Тканинні поверхні салону найбільше потерпають від бруду й вологи. Засіб для чищення впорається із забрудненнями на сидіннях, килимках, передній панелі й дзеркалах. В автомобілі запанують чистота й свіжість.

Знайти дилера Volkswagen

Весняне чищення автомобіля. Зима – це справжнє випробування. Сніг, крига й сльота виводять з рівноваги не тільки людей. Автомобіль теж потерпає від несприятливих погодних умов узимку, тому навесні потребує особливого догляду. Його треба очистити від дорожньої солі, бруду й камінців.

Засіб для догляду за колісними дисками.

Блискучий догляд за сталевими чи легкосплавними дисками Volkswagen. Гель прибирає навіть стійкий бруд, і колеса сяють.

Засіб для видалення решток комах.

Легко й безпечно очищує скло, лакофарбове покриття, хром і пластик від комах і бруду.

Весняний набір для догляду.

Завдяки оригінальному набору авто сяятиме в сонячні літні дні. Засоби для догляду за інтер'єром й екстер'єром складені в практичну тканинну сумку Volkswagen на блискавці.

Зимовий догляд. У холодну пору року автомобіль часто потерпає від негоди. Для безпечних і приємних поїздок у дощ і сніг використовуйте спеціальні засоби для догляду.

Розморожувальний засіб.

Тепер у моді аерозоль, а не шкребок. Оригінальний засіб розморожує стекла за лічені секунди, уповільнює подальше намерзання й захищає від полисків сонця.

Протизамерзальний засіб.

Завдяки спеціальному концентрату форсунки омивача й рідина на склі не обмерзають. До того ж засіб начисто відмиває зимовий бруд: залишки оливи, сажу й сіль.

Засіб для догляду за гумою.

Захищає гумові ущільнювачі автомобіля взимку. Гума залишається м'якою, тому двері не примерзають.

Зимовий набір для догляду.

Усе, що треба: розморожувальний і протизамерзальний засоби, шкребок, засіб для догляду за гумою.

Шкребок.

Шкребок із телескопічною ручкою й щіткою легко прибирає сніг і лід зі стекол.

Шампуні й полірувальні засоби. Додаткові оригінальні засоби для догляду – це блиск, чистота й тривалий захист. Автомобіль матиме бездоганний вигляд і служитиме роками.

Шампунь із воском.

Один засіб виконує два завдання: чистить кузов і зберігає його блиск. Шампунь розроблено спеціально для лакофарбового покриття Volkswagen.

Полірувальний віск.

Оригінальний полірувальний віск дає змогу доглядати за лакофарбовим покриттям на професійному рівні. Віск стійкий до шампунів і погодних умов, не псує фарбу.

Полірувальний засіб для скла.

Оригінальний засіб легко впорається зі стійким брудом, як-от рештки комах, деревний сік, смола, олива, сажа, залишки силікону. Вікна без розводів і полисків - запорука вашої безпеки.