Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Оригінальні передні і задні бризковикі та оригінальний лоток багажного відсіку

При купівлі комплекту оригінальних передніх і задніх бризковиків та оригінального лотка багажного відсіку з асортименту оригінальних аксесуарів Volkswagen Ви маєте можливість  гарантовано отримати перевагу 500 грн від повної ціни комплекту.

Надзвичайно міцні оригінальні бризковики захистять Ваш Volkswagen спереді та позаду від бруду, ударів каміння і бризок води.

Легкий та гнучкий захист: лоток із нековзкою поверхнею ідеально відповідає розмірам багажного відсіку і надійно захищає його від бруду та води. За відсутності потреби може зберігатися згорненим у рулон.

Оригінальний вішак для одягу та універсальне базове кріплення

При купівлі комплекту оригінального вішака для одягу та універсального базового кріплення з асортименту оригінальних аксесуарів Volkswagen Ви маєте можливість  гарантовано отримати перевагу 500 грн від повної ціни комплекту.

Стильний вішак легко кріпиться на стрижні підголівників передніх сидінь. Береже речі від утворення складок. Сорочки, піджаки та інший одяг навіть після тривалих поїздок матимуть бездоганний вигляд.

 

Оригінальні поперечні рейлінги

При купівлі комплекту оригінальних поперечних рейлінгів з асортименту оригінальних аксесуарів Volkswagen Ви маєте можливість гарантовано отримати перевагу 500 грн від повної ціни комплекту.

Ідеально припасовані та цілковито підготовлені до встановлення поперечини пройшли випробування не лише за умовами тесту City Crash, але й за надзвичайно жорсткою методикою Volkswagen City Crash. Поперечини є основою для всіх інших багажних систем. Їхніми ключовими особливостями є насамперед простота встановлення на рейлінги, надзвичайна міцність і легкість. А надійний замок убереже від неприємних сюрпризів.

 

 

 

 

 

Більш детальну інформацію запитуйте у Вашого сервіс-консультанта.