Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Сервіс та аксесуари

Мобільність із Volkswagen: задоволення, комфорт, безпека. Потрібно замінити деталь, аби зберегти цінність автомобіля, чи шукаєте аксесуари для більшого комфорту? Оригінальні запчастини Volkswagen – синонім належної функціональності й високої якості. Вони чудово пасуватимуть, які б не були ваші потреби. Асортимент Оригінальних запчастин налічує близько 299 000 найменувань у всьому світі. Деталі для кожної моделі тримають на складах упродовж 15 років після завершення серійного виробництва. Наші сервісні послуги – запорука вашої безтурботної мобільності: цікаві умови й індивідуальний підхід гарантують якнайкращий результат.

Оригінальні запасні частини.

Результатом використання Оригінальних запасних частин стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності запасних частин виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбового покриття автомобіля, його синтетичних і гумових запасних частин, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.

Крім того, незаперечною перевагою є найпередовіші досягнення у виробництві автомобілів Volkswagen, тому що вони негайно стають стандартом і для Оригінальних запасних частин.

І навіть з позиції ціни, Оригінальні запасні частини є безсумнівно кращим вибором, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля.

Щоб ваш Volkswagen завжди залишався Volkswagen.

Акумуляторні батареї
Гальма
Скло, світло, оглядовість
Кузов і лакофарбове покриття
Двигун
Фільтр
Глушники
Амортизатори
Запчастини Economy
Запчастини обмінного фонду

Спеціальні пропозиції.

Дізнавайтеся про цікаві спеціальні пропозиції для Вашого Volkswagen.

Volkswagen Сервіс. Настав час для технічного обслуговування чи ремонту? Ми надаємо комплексні послуги, що відповідають вашим потребам й особливостям вашої моделі. Завдяки досвіду виробника й Оригінальним запчастинам ваш автомобіль залишатиметься справжнім Volkswagen.

Сервіс.

Дякуємо за Ваш вибір - купівлю автомобіля Volkswagen. Понад 40 мільйонів інших власників транспортних засобів у всьому світі поділяють Вашу довіру до нашої марки, яка славиться високою якістю та інноваційними технологіями.

Volkswagen є не лише найбільшим автовиробником у Європі, але й одним із провідних світових виробників автомобілів. Головними принципами Volkswagen є - надійність, досвід та технологічність.

Ми гарантуємо Вам найкращу якість, багаторічний досвід та постійну мобільність. Наша мета - повністю задовольнити Ваші потреби!

Ми працюємо для Вас. Крім звичної уваги до Вашого автомобіля ми надаємо й інші додаткові послуги. Ви можете розслабитися і відчувати себе впевнено за кермом свого Volkswagen.

Інспекційний сервіс і технічне обслуговування
Диски та колеса в зборі
Гарантія
Корпоративний сервіс

Для володарів Volkswagen, автомобілі яких старше 4-х років

Офіційна гарантія.

Кожен автомобіль Volkswagen є унікальним високоякісним продуктом, створеним з використанням сучасних матеріалів і інноваційного обладнання. Будь-яка  деталь автомобіля Volkswagen, яка вийшла з ладу протягом гарантійного терміну через дефекти матеріалу або виготовлення, підлягає безкоштовній заміні або ремонту будь-яким офіційним дилером Volkswagen.

Інспекційний сервіс і технічне обслуговування.

Кожен день сповнений викликів. Щоб ви могли завжди й усюди покластися на свій Volkswagen, його технічний стан варто перевіряти регулярно. Ваша безтурботна мобільність у ваших руках!

Більше цікавого:

Аксесуари.

Всю силу бренду та його репутацію увібрали в себе оригінальні аксесуари Volkswagen. Будучи гармонійним доповненням до Вашого автомобіля, оригінальні аксесуари Volkswagen допоможуть підкреслити Вашу індивідуальність і ще більше посилити задоволення від володіння автомобілем Volkswagen. Широкий асортимент оригінальних аксесуарів Volkswagen може задовольнити запити найвимогливіших автолюбителів і ділиться на групи:

Транспортування
Салон
Захист і догляд
Lifestyle
Зв'язок і мультимедіа
Спорт і дизайн

Попередні моделі.

Ласкаво просимо до світу моделей Volkswagen - від Polo до Passat!

Шини та колеса.

Цікава й корисна інформація про шини та колеса вашого автомобіля.

Volkswagen Сервіс в Facebook

Стежте за актуальними новинами та спеціальними пропозиціями сервісу в Facebook