Влаштовуйтесь зручніше.

Комфорт.

У салоні T-Roc преміальну якість матеріалів і ретельно підібране обладнання можна відчути на дотик. До переліку стандартного оснащення версії T-Roc входять передні комфортні сидіння. У T-Roc водій і пасажир також мають змогу насолоджуватися спортивними комфортними сидіннями, які забезпечують покращену бокову підтримку. Спинки оснащені регульованою поперековою опорою, яка дозволяє зменшити навантаження на спину.

Оббивка сидінь - ще один ідеальний спосіб продемонструвати власний стиль. Доступний у якості опції шкіряний пакет Vienna відрізняється підкреслено елегантним виглядом, дозволяючи відчути себе у стильній зоні відпочинку. 

Ще один у прямому сенсі цього слова яскравий елемент - панорамний підйомно-зсувний люк. Він впускає в салон ще більше світла, забезпечуючи дійсно унікальне відчуття простору. Дах складається з двох великих засклених елементів, причому передній оснащений електроприводом піднімання та переміщення. Якщо сонце світить надто сильно, одним натисканням кнопки скляний дах можна повністю закрити розташованою під ним сонцезахисною шторкою.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити