Вам під силу подолати будь-які перешкоди.

Розгляньте пакет Offroad детально, якщо бажаєте відправитися у подорож по бездоріжжю або ж кинути виклик найскладнішим дорогам.

Пакет забезпечує адаптовані характеристики завдяки вибору профілю їзди. Він передбачає два додаткові режими, окрім стандартних Normal, Sport, Comfort, Eco, Snow, Offroad - Individual: Gravel та Sand. Ви можете налаштувати роботу двигуна та коробки передач, а також деяких асистентів до заданих умов. Система повного приводу 4MOTION окремо приводить в дію кожне колесо і тому може гарантувати, що автомобіль рухається вперед, навіть якщо при русі по бездоріжжю не всі колеса зберігають зчеплення із покриттям.

Пакет Offroad також містить модифікації, завдяки яким автомобіль продовжує рухатися у складних умовах, у тому числі захист паливного баку, решітку радіатора, захист акумулятора та покращене антикорозійне покриття. Вам вистачить палива для подорожей у віддалені райони, оскільки автомобіль можна оснастити більшим паливним баком об'ємом 90 літрів. Дві буксирні петлі допоможуть врятувати учасників інших експедицій. 

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити