Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити

Зниження вартості нових автомобілів Volkswagen

04.01.2019.
Кожен день ми докладаємо чимало зусиль задля задоволення бажань та потреб наших клієнтів, що дозволило нам максимально швидко відреагувати на зміни у митному та податкових кодексах України та знизити ціни на нові автомобілі відповідно до законодавчих змін. Навіть на ті автомобілі, які вже знаходяться на території України.
Відчутне пониження цін майже на весь модельний ряд.

Насамперед найістотніше зниження цін стосується наших автомобілів із дизельними та бензиновими двигунами об'ємом понад 2500 см³, а саме Новий Volkswagen Touareg із двигунами 3.0 V6 TDI та 3.0 V6 TFSI. Залежно від типу двигуна різниця на автомобіль цієї моделі може складати до 278 837 грн

 

Також значне зниження цін відбудеться для моделей Polo sedan, Passat та Passat Variant:

- Polo sedan 1.6 MPI - на 14 618 грн.
- Passat 1.8 TSI - на 16 647 грн.
- Passat 2.0 TDI - 20 916 грн.
- Passat Variant 1.8 TSI - 17 130 грн.
- Passat Variant 2.0 TDI - 20 916 грн.

Склад авто Нові ціни на ці та деякі інші моделі вже відображені.

*Всі зазначені різниці в цінах вказані станом на 28.01.2019 р. та є орієнтовними . Точні ціни та комплектації автомобіля погоджуються в договорах купівлі-продажу автомобіля. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля Volkswagen детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля. Ціни надаються з урахуванням ПДВ. Валюта - українська гривня. Оплата здійснюється в національній валюті, згідно комерційного курсу, встановленого на день оплати відповідно до умов договору.