VW Touareg: Під'єднання телефону Premium і Car-Net та служба Guide & Inform

 

Не пропустіть жодної розмови і попри це залишайтесь сконцентрованими на дорожньому русі. Про зручне здійснення дзвінків під час подорожі подбають опціональні телефонні інтерфейси. Вони пропонують надзвичайно високу якість розмови завдяки цифровому мовному процесору, високоякісному мікрофону на стелі і власним динамікам автомобіля. Рівень приймання залишатиметься добрим завдяки підключенню до зовнішньої антени навіть при поганому покритті стільникового зв'язку.

Щоб Ви не відволікались від дороги, система здатна зачитати SMS вголос, а Ви можете зручно управляти дзвінками за допомогою голосових команд. Завдяки з'єднанню Bluetooth® Ви можете програвати музику зі свого смартфона через аудіосистему Touareg.

Ви можете перенести розмову по телефону, яку Ви розпочали за межами автомобіля, через з'єднання Bluetooth® на телефонну гарнітуру. Необхідно лише, щоб Ваш смартфон мав можливість підключення через Bluetooth® і мав профіль дистанційного доступу до карти SIM (rSAP). Управління здійснюється за допомогою голосових команд, багатофункціонального керма або через мультимедійну систему. У якості альтернативи Ви можете вставити додаткову SIM-карту у роз'єм Вашої мультимедійної системи.

Закрити