VW Touareg: ACC та Front Assist

 

У транспортному потоці Ви можете залишатися спокійним, якщо будете зберігати достатню дистанцію до автомобіля, що їде попереду. Система автоматичного регулювання дистанції ACC, що встановлюється за бажанням, підтримує Вас у цьому.

Система ACC вимірює відносну швидкість і дистанцію до автомобіля, що їде попереду. При цьому, датчик вимірює область перед автомобілем. У колонах та заторах система гальмує Touareg до повної зупинки. Система здатна тримати дистанцію Вашого автомобіля до автомобіля, що їде попереду, на швидкості до 250 км/год.

Іноді виникають непередбачувані ситуації і необхідним є швидке та різке гальмування. У таких випадках на допомогу приходять система фронтального контролю Front Assist разом з функцією екстреного гальмування в умовах міста. Якщо буде розпізнана критична ситуація, система фронтального контролю Front Assist попередить водія за допомогою акустичних сигналів, а також приготується до можливого гальмування. Якщо небезпечна ситуація не зникне, система автоматично почне процес гальмування, який зменшить швидкість зіткнення. Під час процесу гальмування система фронтального контролю Front Assist підтримує водія і дбає про те, щоб у разі необхідності була задіяна максимальна сила гальмування.

Функція екстреного гальмування в умовах міста є доповненням системи фронтального контролю Front Assisst, яка працює в місті в режимі постійних зупинок. Вона автоматично гальмує перед перешкодами і допомагає зменшити наслідки зіткнення, або повністю запобігти йому.

Закрити