VW Passat: Мультимедіа та навігаційні системи

 

Ви готові до концерту на замовлення? На Ваш вибір пропонуються дві мультимедійні системи і дві навігаційні системи - частина у якості серійного обладнання, частина у якості опції. Вони відрізняються видом дисплеїв, а також можливостями підключення периферійних пристроїв.

Мультимедійна система Composition Colour оснащена 12,7 см (5-дюймовим) сенсорним екраном з кольоровим TFT-дисплеєм. Вбудований CD-програвач підтримує MP3 і WMA формати та має вісім динаміків. Система також обладнана слотом для SD-картки і роз'ємом AUX-IN.

Мультимедійна система Composition Media оснащена 16,5 см (6,5-дюймовим) сенсорним екраном з кольоровим TFT-дисплеєм та датчиком наближення. До її складу входить CD-програвач з підтримкою MP3 і WMA форматів, що відтворює Ваші улюблені аудіозаписи через систему із 8-ми динаміків. Окрім цього, система має слот для SD-картки, інтерфейс USB та AUX-IN і з'єднання Bluetooth для мобільних телефонів.

Навігаційна система Discover Media є опційним доповненням до мультимедійної системи Composition Media. Вона оснащена 16,5 см (6,5-дюймовим) кольоровим TFT-дисплеєм з сенсорним екраном та датчиком наближення руки. Модуль обладнано CD-програвачем з підтримкою MP3 і WMA форматів та вісьмома динаміками. Окрім цього, система має два слоти для SD-карт (один слот використовується для навігаційних карт Європи), інтерфейс USB та AUX-IN і можливість з'єднання з мобільним телефоном через Bluetooth.

А якщо Ви вимагаєте більшого, то опціональна навігаційна система Discover Pro має 20,3 см (8-дюймовий) сенсорний екран з кольоровим TFT-дисплеєм та датчиком наближення руки. Вона оснащена жорстким диском, CD та DVD-програвачем, двома роз'ємами для SD-карт та 8 динаміками. А також Ви будете задоволені наявністю роз'ємів AUX-IN, USB або Media IN для підключення iPhone. Крім того, вона, звісно, має голосове управління та зв'язок з мобільним телефоном через Bluetooth.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити