Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити
Закрити меню

До уваги власників Golf Sportwagen (Variant).

 

Звернення до власників Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)

01.11.2019

Шановні власники автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)!

Цим зверненням ми дякуємо вам за те, що ви залишаєтеся вірними бренду Volkswagen, і за те, що підтримуєте наші зусилля щодо залагодження ситуації, яка склалася з автомобілями Volkswagen Golf Sportwagen (Variant).

Нижче доводимо до вашого відома найновішу інформацію про реалізацію нашого проекту.

Станом на сьогодні ми майже завершили перший етап процесу реновації - індивідуальну сертифікацію всіх автомобілів, яка підтверджує той факт, що ці автомобілі є безпечними, надійними і відповідають найвищим стандартам якості, безпеки та захисту сучасної автомобільної галузі.

Наступний важливий етап - реновація реєстрації автомобілів. Cтаном на сьогодні більшість власників автомобілів в Україні отримали нові реєстраційні документи та підтвердили правовий статус цих автомобілів і свої права власності.  

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб завершити дану процедуру упродовж декількох наступних місяців.

Беручи до уваги вищесказане та факт розслідування кримінального провадження щодо сертифікації автомобілів правоохоронними органами України, ми підтримуємо постійний зв'язок із відповідними державними органами з метою сприяння розслідуванню та забезпечення належного захисту інтересів наших клієнтів.  

Незважаючи на це, нам відома практика правоохоронних органів України звертатися до сервісних центрів МВС з метою скасування відповідної реєстрації автомобілів. І ми не можемо виключати застосування такої практики у даному випадку, що врешті-решт може обмежити ваше право користування транспортним засобом.  

Ми припускаємо, що ці дії можуть стосуватися тих автомобілів, які ще не пройшли етап реновації реєстрації.

Просимо звернути увагу, що ми вважаємо такі дії протиправними й такими, що обмежують гарантоване Конституцією України право власника користуватися та розпоряджатися своєю власністю. Більше того, неправомірність скасування реєстрації на основі листів від правоохоронних органів підтверджена відповідною судовою практикою.  Відтак, «Порше Україна» докладає максимум зусиль, щоб запобігти такому сценарію та захистити своїх клієнтів.

Якщо у цей період у вас виникне зазначена вище ситуація, просимо вас негайно звернутися на гарячу лінію за телефоном +38 (044) 393 93 12 або відправити інформацію на електронну адресу:   poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб у якомога коротший строк залагодити цю ситуацію.

Безумовно, ми завжди на зв'язку та готові відповісти на будь-які ваші питання. Ми хочемо висловити свою вдячність за ваше розуміння, постійну підтримку, терпіння та ваші зусилля допомогти нам завершити цей процес максимально оперативно.

Ваша команда «Порше Україна».

Я є власником автомобіля VW Golf Sportwagen (Variant) і мій автомобіль не було індивідуально сертифіковано. Що мені робити?

Необхідно звернутися до Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen за телефоном +38 (044) 393 93 12, або електронною адресою  poua@porscheukraine.com.ua. Телефонна лінія працює у будні дні з 08:00 до 20:00.

Що робити, якщо мій автомобіль (Volkswagen Golf Sportwagen (Variant)) було індивідуально сертифіковано, але на реновацію реєстрації мене досі не запросили?

Для перевірки статусу автомобіля та можливості здійснити реєстрацію у Вашому регіоні, зверніться за телефоном гарячої лінії або відправте запит на електронну пошту:  poua(kwfat)porscheukraine.com(kwfdot)ua

Чи можу я пройти реновацію реєстрації в Сервісному центрі МВС, відмінному від того, де була первинна реєстрація?

Реновація реєстрації можлива лише в тому Сервісному Центрі МВС, де була здійснена первинна реєстрація Вашого автомобіля.

Якщо мене не влаштовує дата та час для проходження реновації реєстрації, яку запропонує працівник служби підтримки VW Golf Sportwagen, чи можу я обрати іншу, зручну для мене?

Звісно, Ви можете обрати будь-яку зручну для Вас дату та час, попередньо узгодивши її з оператором Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen за телефоном +38 (044) 393 93 12.

Які документи необхідно мати при собі під час реєстрації автомобіля?

Якщо власник - фізична особа (присутність власника автомобіля обов'язкова, або за довіреністю).

- Оригінал та копія паспорта

- Оригінал та копія коду ІПН

- Реєстраційний документ на автомобіль (техпаспорт)

- Автомобіль

Додатково для власників автомобілів, оформлених в кредит:

Лист-згода обтяжувача (Кредитна установа) на проведення зняття з обліку та наступної державної реєстрації автомобіля (без зміни поточного власника).

Якщо власник - юридична особа:

- Копія Статуту ТОВ, витягу з ЄДР, протоколу загальних зборів та наказу (на підтвердження повноважень керівника).

* Якщо керівник діє на підставі додаткових документів (положення, довіреність тощо), чи вбачається необхідність подачі додаткових правовстановлюючих документів на підтвердження повноважень, необхідно надати дані додаткові документи.

- Оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

- Копія платіжного доручення про сплату реєстраційного збору з відміткою банку.

- Довідки про перебування транспортного засобу на військовому обліку.

- Заява на проведення державної реєстрації автомобіля (як першої).

- Заява на скасування першої державної реєстрації.

- Копія платіжного доручення про сплату Пенсійного внеску при першій реєстрації автомобіля.

- Заява на скасування та проведення нової держ. реєстрації (заповнюється в Сервісному Центрі МВС довіреною особою).

- Доручення на ім'я відповідальної особи, яка буде здійснювати реєстрацію в Сервісному Центрі МВС.

Додатково для автомобілів, оформлених в кредит:

Лист-згода обтяжувача (Кредитна установа) на проведення зняття з обліку та наступної державної реєстрації автомобіля (без зміни поточного власника).

Скільки коштує реєстрація автомобіля?

Вартість нового реєстраційного документу - 409,15 грн. (додатково сплачується комісія банку). За вимогою працівника експертної служби Сервісного Центру МВС може виникнути необхідність у додатковій експертизі, вартість якої  - 250, 00 грн (додатково сплачується комісія банку). Якщо реєстрацію місця проживання власника автомобіля було змінено на інший регіон, за вимогою українського законодавства має бути змінено державний номерний знак автомобіля. Вартість послуги - орієнтовно 178,20 грн. (додатково сплачується комісія банку).

Хто несе витрати на індивідуальну сертифікацію та реєстрацію автомобіля?

Витрати на індивідуальну сертифікацію бере на себе ТОВ «Порше Україна». Витрати на отримання нового реєстраційного документу бере на себе власник автомобіля. Відразу після отримання нового реєстраційного документу, власник отримує компенсацію від ТОВ «Порше Україна», а саме:

- Для фізичних осіб - подарунковий сертифікат в мережі АЗС WOG еквівалентом 6 тис.грн

- Для юридичних осіб - 2 комплексні пакети робіт по заміні автомобільного масла відповідно до регламенту сервісного обслуговування заводу-виробника, які Ваше підприємство зможе використати під час обслуговування в будь-якому офіційному дилерському підприємстві Volkswagen на території  України.

Чи можу я виїжджати за кордон не перереєструвавши авто?

За нашими даними не існує перешкод для виїзду автомобіля в іншу країну.

Чи змінюється номерний знак авто під час реновації реєстрації?

Ні, номерний знак не змінюється.

Виключення: якщо реєстрацію місця проживання власника автомобіля було змінено на інший регіон, за вимогою українського законодавства має бути змінено державний номерний знак автомобі

Якщо я вже маю власну бонусну картку WOG, чи можна її об'єднати з подарунковою карткою, яка надається після реєстрації?

Так, це можливо. Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії мережі WOG: 0 800 300 525.

Що робити, якщо я не можу з'явитися до Сервісного центру для реєстрації автомобіля?

Існує можливість здійснити реновацію реєстрації за дорученням. Натомість наявність автомобіля є обов'язковою. У разі необхідності оформлення доручення, зверніться за телефоном Служби підтримки власників Volkswagen Golf Sportwagen +38 (044) 393 93 12.