Фінансування

Porsche Finance Group Ukraine

 

Кредит та лізинг

Кредит

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями ТОВ «Порше Лізинг Україна» та ТОВ «Порше Мобіліті», які є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу».

Приватне підприємство «Порше Холдинг», яке розташоване в мальовничому австрійському місті Зальцбург, - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Воно має свої представництва в 16 країнах Європи та в Китаї.

Лізингом Порше займається з 1966 року.  З цього часу він став лідером на австрійському ринку фінансових послуг з метою придбання транспортних  засобів.

В Україні компанії Porsche Finance Group надають послуги фінансового, оперативного лізингу та кредиту автомобілів Volkswagen, як для юридичних, так і для фізичних осіб і належать наразі до лідерів ринку фінансування автомобілів.

www.porschefinance.ua 

 

Що таке лізинг?

Існує багато можливостей для того, щоб профінансувати купівлю автомобілів. Найпоширеніші способи - придбати авто за готівку, або взявши банківський кредит. Ще одна альтернативна можливість придбати автомобіль - це лізинг.

У цьому випадку автомобіль купує лізингова компанія та передає його в платне користування підприємству або приватній особі. Таким чином лізинг можна порівняти з довгостроковою орендою. В кінці терміну дії договору лізингу право власності або повністю переходить до лізингоотримувача (фінансовий лізинг), або автомобіль просто повертається лізинговій компанії (оперативний лізинг).

Значними перевагами лізингу є те, що купуючи автомобілі Ви зберігаєте значні вільні кошти та кредитні лінії. 

Дізнатися більше.