Меню
Закрити меню
Закрити

Навігація. Можливість їздити ще завбачливіше.

Навігація. Можливість їздити ще завбачливіше.

Ви в дорозі, а час підганяє? Не варто турбуватися з приводу ситуації на дорозі. Ваш Volkswagen у реальному часі попередить вас про затори, дорожньо-транспортні пригоди й місця дорожніх робіт. І завчасно відкоригує ваш маршрут. Після прибуття до пункту призначення ви можете активувати процес паркування та сплатити за паркування в безготівковій формі просто з автомобіля.

Інформація в реальному часі

 

З інформацією в реальному часі* ваша навігація стане ще більш інтелектуальною: онлайн-прокладання маршруту, оновлення мап онлайн чи пошук спеціальних об'єктів онлайн, ви завжди прибудите в точку призначення вчасно та з комфортом. Постійне оновлення даних дає змогу отримувати корисні підказки й забезпечують прокладання найкращих маршрутів до ваших пунктів призначення.

* Доступно в межах зони покриття відповідного оператора мобільного зв'язку.

Місця паркування 

 

Зручно й без зайвих турбот шукайте зручні місця для паркування неподалік від поточного місцезнаходження. Мультимедійна система вашого Volkswagen поінформує вас про найближчі паркінги навколо, загальну кількість паркомісць там та графік роботи й швидко та ефективно проведе до потрібного місця призначення.

 

Заправні станції та зарядні станції

 

Швидко переглядайте інформацію про заправні та зарядні станції вздовж вашого маршруту включно з актуальними даними щодо цін на пальне*, графіку роботи й вільних місць.

*Інформація про ціни на пальне конкретних АЗК оновлюється щодня за умови доступу до інтернет

Уппс!
Здається, ваш бразуер застарів. Наш веб-сайт може працювати не оптимально. Більшість браузерів (крім MS Internet Explorer 11 і старші версії) працюють без проблем.

Прийшов час оновити веб-браузер!
Остання версія браузера забезпечить Вам кращий досвід будь-де в інтернеті.

Всього найкращого,
Ваша команда Volkswagen