VW Arteon: Вибір профілю їзди

 

Arteon дозволить Вам насолоджуватися енергією та економією водночас. Але Ви хоч іноді бажали, щоб Ваш автомобіль став трохи спортивнішим? Або можливо Ви радше хотіли б зекономити більше палива? Завдяки опціональній функції вибору профілю їзди Ви можете самостійно вирішити, як саме бажаєте керувати автомобілем відповідно до особистих потреб та ситуації. Оберіть профіль, лише натиснувши кнопку або обравши відповідну функцію на сенсорному екрані Вашої мультимедійної системи. Робота двигуна, кермове керування та моменти перемикання передач разом з коробкою передач з подвійним зчепленням DSG налаштовуються автоматично.

Наприклад, режим руху ECO допомагає водієві бережно ставитися до навколишнього середовища та економити пальне під час керування автомобілем. Для досягнення цього він адаптує характеристики двигуна та активує систему старт-стоп, якщо вона ще не активована, а також інші функції. Режим руху також управляє роботою системи кондиціонування повітря та системою клімат-контролю для оптимізації витрати пального та споживання енергії. Якщо Ви обрали коробку передач з подвійним зчепленням, то цей режим також перемикає передачі раніше та активує рух накотом якомога частіше.

Звісно ж Ви також можете насолодитися стандартними комфортними налаштуваннями. Вам необхідно лише обрати профіль NORMAL. З іншого боку, якщо Ви бажаєте обрати спортивний стиль керування автомобілем або ж прийняти виклик звивистої дороги, то Вам найкраще підійде режим SPORT.

Профіль INDIVIDUAL надзвичайно гнучкий. Цей режим дозволяє поєднати індивідуальні налаштування за Вашим бажанням і навіть зберегти бажані налаштування обігрівача, системи кондиціонування повітря та фар головного світла.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити