VW Arteon: DYNAUDIO

 

Мультимедійна система Composition Media має вісім динаміків та є стандартом, яким серійно оснащено Arteon. Вона має CD-привід та усі можливості підключення, як і вищезазначені системи, а також оснащена USB-роз'ємом та інтерфейсом Bluetooth для мобільних телефонів. Крім цього, привабливий кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) робить управління надзвичайно зручним.

Бажаєте насолоджуватися кожним нюансом Вашої музики з м'якими низькими та кристально-чистими високими частотами? Якщо так, то Вам необхідно послухати аудіосистему Dynaudio від найкращих спеціалістів з Данії. Дванадцять динаміків, що були спеціально спроектовані для салону Вашого автомобіля, сабвуфер та цифровий 10-канальний підсилювач з вихідною потужністю 700 Вт програють ідеальний саундтрек для кожної подорожі.


Цифровий процесор для обробки сигналів (DSP) налаштовує вихід звуку з кожного динаміка відповідно до його розташування в автомобілі, щоб Ви могли почути звук таким чином, ніби Ви займаєте ідеальне положення для прослуховування. Неважливо, чи подобається Вам гучна або м'яка музика, полюбляєте Ви рок, електронну музику або ж класику - Ви прибудете у пункт призначення більш розслабленими, ніж на початку шляху.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити