VW Arteon: Дисплеї

 

Завдяки опціональній панелі приладів Active Info Display, Ви можете насолоджуватися перевагами панелі приладів з кольоровим екраном з високою роздільною здатністю та діагоналлю 31 см (12,3 дюйма). Завдяки різноманітним інформаційним профілям Ви можете вирішити, які саме дані відображаються на панелі приладів окрім звичайних вимірювальних приладів, таких як тахометр, спідометр та одометр.

Ви можете швидко та легко обрати профіль за допомогою багатофункціонального керма. Наприклад, в залежності від Ваших точних потреб Ви можете отримати точний доступ до параметрів руху або представити візуальне відображення систем допомоги водієві.

Відчуйте себе пілотом реактивного літака із передовим Head-up дисплеєм. Завдяки проекційному дисплею водій може постійно бачити перед собою поточну швидкість, індикацію електронних асистентів, навігаційні підказки та іншу важливу інформацію. Дані відображаються на прозорому дисплеї, що висувається з передньої панелі перед лобовим склом і дозволяє не відводити очей від дороги.

Закрити
Цей веб-сайт використовує cookies, щоб допомогти нам надати Вам найкращий досвід від знайомства із Volkswagen.
Прийняти та продовжити